Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

26-latek, nagrywam z małżonką, głównie let's play'e


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Mam 26 lat, nagrywam już od prawie roku, udało mi się nagrać kilka odcinków ze sławniejszymi YouTuberami (pod spodem filmy). Nie mam włączonej monetyzacji na filmach, więc moje hasło brzmi: "chodzi tylko o dobrą zabawę" :) Zapraszam do oglądania i oceniania (nie jestem uwagoodporny)!

 

 

 

 

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Macie pomysł na ten kanał a technicznie jest najwyższych lotów. Akurat nie przepadam za 'lets plejami', ale kilka odcinków zobaczyłem z przyjemnością.

 

Angaż Jacka Rozenka jest dla mnie imponujący i robi tak wielkie wrażenie, jak - podejrzewam w zamyśle - miał robić :D

Opublikowano

Bardzo ładnie tworzysz filmy ;) Zrobiłbyś poradnik jak dobrze tworzyc np. gameplay?

 

Obawiam się, że za dużo już takich poradników :(

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Pewnie :) nagrywasz coś, czy tak o dla przyjemności? :)

nagrywać nagrywam ale nie z gier, jakieś funny moments popularnych youtuberów, tak żeby się wybić lekko :)

ale tak, dla przyjemności ;) mam ts-a to możemy pogadać :P jeśli nie przerazi cie mój głos.. :)

pre_1392135549__sygnatura_winter32.png

Opublikowano

Hej :D

Masz bardzo fajne filmiki wysokiej jakości a głos wręcz idealny do nagrywania :D

 

A czy byłaby możliwość nagrania czegoś z Tobą ;> ?

Opublikowano

Hej :D

Masz bardzo fajne filmiki wysokiej jakości a głos wręcz idealny do nagrywania :D

 

A czy byłaby możliwość nagrania czegoś z Tobą ;> ?

 

A pokazesz mi jakis swoj film? :)

1377531174-U173186.png

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Widać masz strasznie dużo pustych subów. Jak przez prawie 24h masz tylko 8 wyświetleń pod filmem. 

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...